Drewno konstrukcyjne - pomorskie

Doskonałe właściwości mechaniczne i fizyczne drewna sprawiają, że to najlepszy materiał na konstrukcje budowlane. Dostarczamy doskonałej jakości drewno konstrukcyjne odpowiednio przygotowane, tak aby świetnie sprawdziło się jako materiał konstrukcyjny. Właściwy wybór drewna i odpowiednia obróbka pozwalają przygotować drewno w taki sposób, aby umożliwiało stworzenie lekkich, lecz wytrzymałych i stabilnych konstrukcji pod budynki drewniane i murowane.

Dbamy, by drewno konstrukcyjne było pozbawione wad, które utrudniają lub wręcz uniemożliwiają wykorzystanie drewna jako materiał konstrukcyjny. Dzięki temu drewno nie ulega niedopuszczalnym odkształceniom i pęknięciom.

Drewno konstrukcyjne, które przygotowujemy w tartaku zostało wykorzystane w setkach budynków, które powstały w ostatnich latach. W drewno konstrukcyjne i inne materiały zaopatrujemy głównie budowy w naszej okolicy, czyli województwo Pomorskie.

WIĘŹBA DACHOWA:
Wyrabiana na indywidualne zamówienie klientów według specyfikacji projektowej. Oferujemy też możliwość sporządzenia tejże specyfikacji w naszym biurze z powierzonego projektu.

DREWNO KONSTRUKCYJNE:
Oferujemy wszelkiego rodzaju krawędziaki do budowy tarasów, drewutni, przybudówek i domków. Drewno, którego używamy jest wysokiej jakości materiałem certyfikowanym, pochodzącym z Lasów Państwowych.

DESKI OBICIOWE:
Nasza oferta obejmuje specjalnie wysokiej jakości, wysortowywane deski o grubości 2,5 cm do obicia dachów.

ŁATY:
Proponujemy wysokiej jakości łaty pod dachówki oraz blachodachówki, których standardowy wymiar wynosci 6/4 cm.

KONTRŁATY:
Posiadamy szeroki wachlarz łat pod dachówki, blachodachówki, których standardowy wymiar wynosi 5/2,5 cm.

IMPREGNACJA:
Służymy możliwością skorzystania z oferty impregnacji zanurzeniowej Fobosem M4, której czas określany jest wdług zaleceń producenta i dostosowywany jest do wymiarów konserwowanych elementów.

STRUGANIE DREWNA:
Świadczymy usługi w zakresie strugania wszytkich lub wybranych elementów, które realizowane są według indywidualnych potrzeb naszych klientów.

CIESIELSTWO:
Oferujemy również montaż na budowie drewna konstrukcyjnego do zamówionej u nas więźby dachowej.

Copyright 2024 © https://tartak.pomorskie.pl      Projekt i wykonanie domena.pl