Tartak - pomorskie

Tartak Sulęczyno S.C. to zakład położony w małej, pomorskiej miejscowości Sulęczyno na Kaszubach, który swoją działalność rozpoczął już w 1996 roku. Od ponad 20 lat naszym nadrzędnym celem jest produkcja najwyższej jakości wyrobów oraz satysfakcja i zadowolenie klientów, właśnie dlatego nasz park maszynowy jest nieustannie przez nas modernizowany, a kwalifikacje kadry pracowniczej podnoszone. Surowce potrzebne do produkcji są certyfikowane, pochodzące tylko z Lasów Państwowych. Nasze profesjonalne i indywidualne podejście do klienta gwarantuje satysfakcję oraz radość z wykonywanych przez nas produktów.

Specjalizujemy się w produkcji dachów, a nasza oferta obfituje we wszelkiego rodzaju materiały, takie jak wysokogatunkowe drewno konstrukcyjne, tarcica iglasta czy poszycia dachowe potrzebne do ich wykonania. Oferujemy też najwyższej jakości usługi ciesielskie i dekarskie, realizowane przez zaufanych i sprawdzonych przez nas wykonawców. Proponowane w naszej sprzedaży drewno możemy także zabezpieczyć przez impregnację zanurzeniową, a elementy drewniane dodatkowo przestrugać. Wieloletnie doświadczenie, najwyższej jakości materiały oraz atrakcyjne ceny gwarantują zadowolenie z naszych usług przez długie lata.

Wpisując w Google takie frazy jak tartak pomorskie, pomorskie tartak, tartaki pomorskie otworzy Wam się zakładka Tartak Sulęczyno S.C. Dachy Od Korzeni, zapraszamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Tartak Sulęczyno to firma, której priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości produktów i bogatego asortymentu, który obejmuje między innymi tarcicę iglastą, drewno konstrukcyjne, materiały na poszycia dachowe. Ofertę uzupełniają też inne produkty jak dachówki, blachodachówki, orynnowanie i usługi z zakresu ciesielstwa i dekarstwa.

Tartak oferuje usługi klientom prywatnym i komercyjnym, obejmując swoją działalnością głównie województwo Pomorskie. Na stronie internetowej prezentujemy nasze dotychczasowe realizacje, które wykonaliśmy dla klientów zamieszkujących województwo Pomorskie i nie tylko.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość w przystępnej cenie, jakiej nie oferują inne tartaki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do nawiązania kontaktu.

Copyright 2024 © https://tartak.pomorskie.pl      Projekt i wykonanie domena.pl