Tarcica iglasta - pomorskie

W naszej ofercie znajduje się tarcica iglasta odpowiednia do różnych zastosowań budowlanych. Oferujemy tarcicę iglastą wykonaną z różnych gatunków drewna, między innymi tarcice sosnową i świerkową, gdyż jest to drewno, w które obfituje województwo Pomorskie. Posiadamy szeroką gamę dostępnej tarcicy o standardowych i niestandardowych grubościach. Tarcica iglasta zakupiona w naszym tartaku może być surowa lub zaimpregnowana, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Tarcica iglasta dostępna w naszym tartaku powstaje z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie obróbki drewna. Wszystkie procesy są stale monitorowane, a drewno jest ściśle selekcjonowane. To sprawia, że nasi klienci otrzymują tarcicę iglastą najwyższej jakości. Tym samym obsługując inwestycje realizowane w naszej okolicy (województwo Pomorskie), zyskaliśmy uznanie i zaufanie licznych klientów prywatnych oraz komercyjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do nawiązania współpracy.

KRAWĘDZIEKI:

W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju belki i kantówki potrzebne do budowy m.in. tarasów, płotów, domków, szopek, wiatek, stropów, czy altanek.

DESKA SZALUNKOWA:
Oferujemy deski z przeznaczeniem do szalunków na fundamenty, stropy itp., których standardowa grubość wynosi 2,5 cm.

BOAZERIA:
W asortymencie posiadamy różnego rodzaju deski boazeryjne przeznaczone do stosowania zarówno w wewnątrz jak i z zewnątrz budynków.

DESKA TARASOWA:
Wykonujemy deski na poszycie tarasu według indywidualnych potrzeb i sugestii klienta.

DESKA PODŁOGOWA:
Mamy szeroki wachlarz desek przeznaczonych do wnętrza budynków: m.in. sucha i składana na pióro-wpust.

STRUGANIE:
Według życzenia klienta oferujemy wystruganie całej tarcicy iglastej.

IMPREGNACJA:
Oferujemy możliwość zaipregnowania wszytskich elementów drewnianych oraz tarcicy iglastej metodą zanurzeniową preparatem solnym Fobos 4M.

Copyright 2024 © https://tartak.pomorskie.pl      Projekt i wykonanie domena.pl