Poszycia dachowe - pomorskie

Wybór odpowiednich materiałów na poszycie dachowe jest gwarancją uzyskania stabilnej i solidnej powierzchni dachowej. W ramach naszej działalności oferujemy pokrycia dachowe w tym dachówki ceramiczne, cementowe, blachodachówki, orynnowanie oraz we własnym zakresie wykonujemy wszelkie obróbki dekarskie według sugestii klienta. Świadczymy również usługi z zakresu ciesielstwa i dekarstwa, dlatego możemy zapewnić kompleksową obsługę w zakresie wykonania dachów. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami.

Oferujemy wykonanie specyfikacji materiałowych oraz kosztorysów poszyć dachowych według dostarczonych projektów i indywidualnych życzeń klienta. Nasze poszycia dachowe są wiodącym produktem województwa pomorskiego.

Poszycia dachowe z dostarczanych przez nas materiałów są wykonywane w wielu budynkach, które są realizowane na trenie całego województwa Pomorskiego. Zresztą województwo Pomorskie to nasz główny obszar działalności i dlatego zapraszamy do kontaktu osoby realizujące inwestycje budowlane w tych okolicach.DACHÓWKI CERAMICZNE I BETONOWE:
O ofercie posiadamy wszystkie dachówki wiodących firm dostępne na rynku.

POSZYCIA DACHOWE BLASZANE:
Oferujemy blachodachówki, trapezy, blachodachówki modułowe oraz blachy na rąbek stojący.

OPIERZENIA:
We własnym zakresie wykonujemy wszelkie obróbki dekarskie według sugestii klienta.

AKCESORIA DACHOWE:
W asortymencie posiadamy pełem wachlarz akcesoriów potrzebnych do wykonania dachu.

OKNA DACHOWE:
W naszym szerokim asortymencie dotępne są okna dachowe wiodących firm wraz z akcesoriami.

ORYNNOWANIE:
W ofercie posiadamy rynny metalowe i plastikowe wiodących firm- różnych rozmiarów i kolorów.

DEKARSTWO:
Możemy wykonać montaż poszycia dachowego zakupionego w naszej firmie według najwyższych standardów jakościowych.

KOSZTORYS:
Oferujemy wykonanie specyfikacji materiałowych oraz kosztorysów poszyć dachowych według dostarczonych projektów i indywidualnych życzeń klinta. Nasze poszycia dachowe są wiodącym produktem województwa pomorskiego.

Copyright 2024 © https://tartak.pomorskie.pl      Projekt i wykonanie domena.pl